• maszyna do lagowania
  • układarka
  • kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Usługi CAD

 

 

bullmer


ul. Tadeusza 1 (Uwaga:  Tadeusza Regera i Tadeusza Rejtana to inne ulice, niestety z przyczyn niezależnych mapy google mają problem z rozpoznaniem ulicy Tadeusza. W GPS najlepiej wpisać ulicę Jaworzańską, gdyż ul. Tadeusza jest jej odnogą. Za utrudnienia przepraszamy).

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym dotyczącym koronawirusa, informujemy iż w trosce o Państwa, jak i nasze bezpieczeństwo nie świadczymy usług serwisowych wyjazdowych.

Pomoc gwarancyjna oraz pogwarancyjna online i telefoniczna funkcjonuje bez zmian. Zamówienia części również są realizowane bez zmian.

Wszelkie instalacje nowych maszyn są przesunięte do odwołania stanu epidemiologicznego. Nowe terminy zostaną z Państwem ustalone w późniejszym czasie.

Sytuacja jest trudna dla każdego z nas i nosi znamiona Siły Wyższej, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Życzymy Państwu dużo zdrowia.

 

Zespół Cut Service

Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron