maszyna do lagowania
układarka
kater jednowarstwowy
Prasa
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Części zamienne

W swojej ofercie mamy pełny asortyment części oryginalnych oraz zamiennych do maszyn wyposażenia krojowni. Jesteśmy również importerem kondensatorów ceramicznych firmy Phamitech.

W związku z tym, że nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Bullmer na rynku polskim, posiadamy pełny dostęp do oryginalnych części producenta maszyn.

W naszym magazynie zaopatrzą się Państwo w części do maszyny do lagowania, cuttera jednowarstwowego Premiumcut lub wielowarstwowego Procut lub Turbocut.

Części eksploatacyjne cutter jednowarstwowy Premiumcut:

Ze względu na wielonarządowość cuttera Premiumcut dostępne są różne moduły narzędziowe wyposażone w ostrza: 4-kątne, 8-kątne, 10-kątne, nacinek, wybijak do otworów.

Mata jest dobierana indywidualnie dla każdego klienta po podaniu numeru maszyny, co jest uwarunkowane różnymi wielkościami pola roboczego cuttera, strefy podawczej oraz odbiorczej.

Części eksploatacyjne cutter wielowarstwowy Procut lub Turbocut:

- Posiadamy dwa typy szczotek do cutterów wielowarstwowych Procut oraz Turbocut. W zależności od typu produkcji oraz stopnia eksploatacji maszyny w codziennym użytkowaniu, możemy Państwu zaproponować szczotki wykonane z plastiku lub nylonu.

- Kamienie ostrzące w dwóch typach.

- Filtry kanałowe prostokątne oraz trójkątne.

- Nóż do cuttera Procut

- Nóż do cuttera Turbocut

- Olej do głowicy

*** Większe podzespoły, jak głowica tnąca, panel operatora oraz aparat ostrzący podlegają regeneracji.

*** W celu oszacowania kosztów regeneracji należy przesłać do nas narzędzie. Po zaakceptowaniu wstępnego zakresu ceny, dział techniczny przystępuje do naprawy.W związku z tym, że firma Cut Service jest autoryzowanym partnerem firmy Bullmer na rynku polskim, posiadamy pełny dostęp do oryginalnych części producenta maszyn.

W celu złożenia zapytania, prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny z Działem Handlowym pod numerem 33 818 26 61.

 

 

 

 

bullmer
  
 
 

ul. Leszczyńska 63

43-300 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:


Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron