maszyna do lagowania
układarka
kater jednowarstwowy
Prasa
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

O nas

Współpracując z firmą CUT Service klienci zyskują kompleksowe podejście do krojowni: montaż maszyn, szkolenia wdrożeniowe, dostępność części zamiennych, natychmiastową pomoc techniczną online oraz szybki i efektywny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością zdalnej diagnozy pracy maszyny.

Firma CUT Service jest dystrybutorem maszyn z obszaru wyposażenia krojowni niemieckiej firmy Bullmer.

Cut Service dostarcza pełnych rozwiązań w zakresie cutterów jedno i wielowarstwowych, układarek, różnych typów stołów: od standardowych stołów MDF przez stoły z nadmuchem (tzw. poduszka powietrzna), kończąc ba stołach automatycznych (tzw. taśmociągi) z podziałem na dwie sekcje, które umożliwiają symultaniczną pracę. Magazyny automatyczne w pełni kompatybilne z cutterami stanowią idealne uzupełnienie powyższej oferty.

Za firmą CUT Service stoi wieloletnie doświadczenie, które dzięki codziennym usługom montażowym, szkoleniowym i serwisowym pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie niemieckiej marki Bullmer do danego typu produkcji i stosowanych materiałów.

Oferta maszyn uzupełniona jest o niezbędne oprogramowanie CAD czeskiej marki ClassiCAD umożliwiające digitalizację papierowych szablonów, tworzenie plików krojczych (układów) oraz ich optymalizację. Co więcej, firma CUT Service przy współpracy ze słowacką firmą Parmel wdrożyła najbardziej innowacyjny system do rozkroju skóry i materiałów wzorzystych (z raportem).

W ofercie mamy również plotery, roboty, kompatybilne ze wszystkimi rozwiązaniami, które mamy w swojej ofercie.

Jak działamy:

Cut Service prowadzi klientów przez całą podróż związaną z automatyzacją krojowni zaczynając od wnikliwej analizy produkcji, materiałów, obecnych potrzeb, problemów produkcyjnych, poprzez przeprowadzenie testów na materiałach klienta i udzielenie finalnej rekomendacji rozwiązania szytego na miarę konkretnego klienta i jego typu produkcji.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w maszynach marki  Bullmer jak i bliska współpraca z uczelniami wyższymi w Polsce umożliwia finansowanie inwestycji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich. Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, usług, bądź produktów do swoich firm jest  jednym z głównych założeń działań w nowej perspektywie.

CUT Service to również bardzo dobrze zaopatrzony magazyn części. Gwarantujemy zaopatrzenie działów  utrzymania ruchu w materiały techniczne oraz części zamienne niezbędne do utrzymania ciągłości ruchu maszyn i linii produkcyjnych w takich dziedzinach jak:

- mechanika,

- pneumatyka,

- hydraulika,

- elektronika.

 

Stały kontakt z klientami umożliwia nam szybką realizację składanych zamówień.

CUT Service dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom wsparcie w zakresie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności parku maszynowego poprzez obsługę i serwis na najwyższym światowym poziomie.

Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne i lokalne doświadczenia oraz wiedzę centrów serwisowych na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakcję Klientów przez cały okres użytkowania danego produktu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatnich targów Techconfex 2018

 

Nasze realizacje znajdują się w:

 

 

 

bullmer
  
 
 

ul. Tadeusza Regera 61

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:


Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron