• maszyna do lagowania
  • układarka
  • kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer

O nas

 

CUT Service to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma skupiona na kompleksowej obsłudze krojowni, działająca na terenie Polski i Europy. Wiedza i doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej zdobyte dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi firmami na rynkach światowych w dziedzinie maszyn na wyposażenie krojowni pozwala zaproponować Państwu kompleksową współpracę na najwyższym poziomie.

CUT Service to również bardzo dobrze zaopatrzony magazyn części. Gwarantujemy zaopatrzenie służb utrzymania ruchu w materiały techniczne oraz części zamienne niezbędne do utrzymania ciągłości ruchu maszyn i linii produkcyjnych w takich dziedzinach jak:

- mechanika,

- pneumatyka,

- hydraulika,

- elektronika.

Stały kontakt z klientami umożliwia nam szybką realizację składanych zamówień.CUT Service dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom wsparcie w zakresie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności parku maszynowego poprzez obsługę i serwis na najwyższym światowym poziomie.

 

Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne i lokalne doświadczenia oraz wiedzę centrów serwisowych na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakcję Klientów przez cały okres użytkowania danego produktu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatnich targów Techconfex 2018 

Nasze realizacje znajdują się w:

 

 

ul. Tadeusza 1

bullmer


43-382 Bielsko-Biała

fax. (33) 8182661

tel. (33) 8182661

Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron