maszyna do lagowania
układarka
kater jednowarstwowy
Prasa
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Cięcie usługowe

Od początku działalności firmy zajmujemy się działem krojowni. Z sukcesem wdrażamy automatyczne linie krojcze w Polsce oraz na świecie. Dzięki wielu instalacjom maszyn, w bardzo zróżnicowanych branżach, wykonanych przez naszą firmę oraz poznaniu różnych typów materiałów i dostosowaniu optymalnych parametrów pod ich lagowanie i cięcie, mamy wiedzę, którą wykorzystujemy w swojej własnej krojowni usługowej. Historia firmy zaczęła się od optymalizacji produkcji działów krojczych naszych klientów, nadszedł ten dzień, w którym poza doradztwem technicznym w doborze maszyn, instalacją oraz serwisem, postawiliśmy na swoją krojownię. Dodatkowo dzięki zastosowaniu najlepszych na rynku programów CAD, możemy z szablonów tekturowych przygotować w pełni zoptymalizowane układy kroju, które pozwalają na znaczą redukcję odpadu przy zachowaniu najwyższej wydajności oraz jakości wykrojonych elementów.

 

W celu dokonania wyceny usługi krojczej prosimy o kontakt:

emailowy: krojownia@cut-service.pl

lub zadzwoń:  +48 696 437 591

 

Krojownia usługowa powstała w oparciu o nasze pasje. Zawsze podkreślamy, iż najważniejszy dla nas jest klient i jego zadowolenie. Nie możesz jeszcze kupić nowej maszyny? Masz szwalnię, ale krojownia to nie Twoja bajka? Skontaktuj się z nami, a może połączymy siły.

 

Co nas wyróżnia:

 

- indywidualne podejście do Klienta,

- jakość,

- wydajność,

- terminowość,

- dokładność,

- konkurencyjne ceny.

 

Z nami zrealizujesz swoje zlecenia na czas.

 

 

Cut Service Gibas Mariusz - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

 

Sprawdź nas na:  Oferteo.pl

 

 

 

 

 

bullmer
  
 
 

ul. Leszczyńska 63

43-300 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:


Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron