• maszyna do lagowania
  • układarka
  • kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Cięcie usługowe

Firma Cut Service od wielu lat dostarcza rozwiązania do Państwa krojowni.

Jest nam niezmiernie miło, poinformować Państwa, iż rozszerzyliśmy nasze działania i wykorzystując nasze doświadczenie w temacie zautomatyzowanego krojenia na cutterach jedno oraz wielowarstwowych, wprowadziliśmy cięcie usługowe.

W swoim parku maszynowym posiadamy 3 linie krojcze wyposażone w:

1) Cutter Premiumcut do rozkroju jednowarstwowego umożliwiający cięcie skóry naturalnej, materiały z zadrukiem, tekstylia (tapicerka meblowa, materiały odzieżowe, itp.), ekoskóra, kompozyty, plandeki, dibond, pcv, papier, guma, tektura, pianki, prepregi,

2) Cutter Procut do rozkroju wielowarstwowego cięcie nakładów do wysokości 8 cm po kompresji: wysokie nakłady owaty, tekstylia, materiały odzieżowe, automotive,

3) Cutter Turbocut do rozkroju wielowarstwowego cięcie nakładów do wysokości 2,5 cm po kompresji: tekstylia, materiały odzieżowe, w tym trudna branża odzieży specjalistycznej, kompozyty, automotive.

 

W celu dokonania wyceny usługi krojczej prosimy o przesłanie:

1) pliku krojczego lub szablonów papierowych do stworzenia pliku przez nas,

2) typów krojonych materiałów wraz z informacją o rolkach (największa średnica całkowita, szerokość materiału, najwyższa waga), ilość rolek tygodniowo/miesięcznie do cięcia,

3) końcowego produktu wykonywanego przez Państwa.

Zapytania składaj na email: krojownia@cut-service.pl lub zadzwoń  +48 604 565 149

 

 

 

bullmer


ul. Tadeusza 1 (Uwaga:  Tadeusza Regera i Tadeusza Rejtana to inne ulice, niestety z przyczyn niezależnych mapy google mają problem z rozpoznaniem ulicy Tadeusza. W GPS najlepiej wpisać ulicę Jaworzańską, gdyż ul. Tadeusza jest jej odnogą. Za utrudnienia przepraszamy).

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym dotyczącym koronawirusa, informujemy iż w trosce o Państwa, jak i nasze bezpieczeństwo nie świadczymy usług serwisowych wyjazdowych.

Pomoc gwarancyjna oraz pogwarancyjna online i telefoniczna funkcjonuje bez zmian. Zamówienia części również są realizowane bez zmian.

Wszelkie instalacje nowych maszyn są przesunięte do odwołania stanu epidemiologicznego. Nowe terminy zostaną z Państwem ustalone w późniejszym czasie.

Sytuacja jest trudna dla każdego z nas i nosi znamiona Siły Wyższej, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Życzymy Państwu dużo zdrowia.

 

Zespół Cut Service

Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron