maszyna do lagowania
układarka
kater jednowarstwowy
Prasa
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Serwis

Firma CUT Service świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego sprzedawanych przez nas nowych maszyn oraz starszych typów maszyn marki Bullmer.  Wiele lat doświawdczenia w branży i pracy z maszynami do rozkroju jedno i wielowarstowego oraz innych urządzeń w działach krojowni pozwala nam świadczyć usługi serwisowane na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, a  wiemy, że osiągnąć to możemy przez zapewnienie braku przestojów, efektywne wykorzystanie maszyn przy zachowaniu najwyższej jakości cięcia, maksymalne zredukowanie odpadu, precyzyjne dobranie parametrów dla danej produkcji, szkolenia wdrożeniowe pracowników, bieżąca konserwacja maszyny jak i przeglądy roczne z zaleceniem części do wymiany.

 Do Państwa dyspozycji mamy pełne zaplecze techniczne: przeszkolonych techników wciąż podnoszących swoje kwalifikacje w centrali firmy Bullmer, hot line wraz z połączeniem online za pomocą aplikacji teamviewer umożliwiający natychmiastową pomoc.

Jak działamy:

- przyjęcie zgłoszenia mailowo lub telefonicznie ( w przypadku przyjęcia zgłoszenia telefonicznego prosimy o potwierdzenie mailowe po zakończeniu rozmowy),

- weryfikacja problemu,

- w miarę możliwość pomoc zdalna (telefoniczna/online),

- w przypadku dalszego występowania problemu, przyjazd do siedziby klienta,

- sprawdzenie maszyny oraz ewentualna rekomendacja wymiany części,

- zamówienie części i ich wymiana.

 

Zgłoszenia serwisowego można dokonać:

  • drogą telefoniczną pod numerem 33 818 26 61,
  • za pomocą e-maila: info@cut-service.pl
  • poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej.

 

 

bullmer
  
 
 

ul. Leszczyńska 63

43-300 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:


Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron