• maszyna do lagowania
  • układarka
  • kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Przemysł skórzany

Dla ulepszenia procesu tapicerowania skóry, cutter jednowarstwowy Premiumcut będzie dobrym wyborem. Precyzyjność cięcia wpływa na produktywność w szyciu i tapicerowaniu.

Premiumcut tnie gładkie i wzorzyste materiały z rolki, co pozwala na efektywną optymalizację rozkroju, tym samym oszczędzając drogi materiał tapicerski.

W połączeniu ze sprawdzonym systemem dedykowanym obróbce skóry marki RG Technologies, Premiumcut tworzy zaawansowany technicznie system do cięcia skóry. Premiumcut działa w sposób niezawodny z wysoką precyzją cięcia. Ceny skóry rosną, a wykwalifikowanych pracowników jest coraz mniej. Optymalizacja zużycia skóry, dzięki wykorzystaniu cuttera Premiumcut pozwala na wykorzystanie wiedzy tak cennych i doświadczonych pracowników w produktywny sposób. Idealna jakość cięcia wpływa na znaczne oszczędności. Jeżeli do produkcji zużywa się zarówno skórę, jak i materiały, a zamówienia sprzedażowe z tygodnia na tydzień się zmieniają, to Premiumcut jest dobrym rozwiązaniem dla cięcia różnych rodzajów materiału.

 

Opcjonalnie:

System skanowania z automatycznym rozpoznawaniem wzoru dla materiałów wzorzystych, który kopiuje wygięcia i skosy oraz powtarzalne wzory materiału wzorzystego.

 

 

Przykładowa konfiguracja dla cięcia skóry:

- szerokość robocza okna kroju: 1.800 mm do 2.800 mm,

- 3 lub 4 strefowy system,

- PREMIUMCUT ELC – Conveyor,

- automatyczna kontrola sektorów ssących systemu vacuum,

- pompa vacuum (np. 7,5 kW),

-elektryczny obrotowy nóż krążkowy,

- pneumatyczny nóż oscylacyjny,

- wybijak do znaczników,

- Wybijak do otworów,

- pisak.

Opcjonalnie: magazyn rolek materiału TRANSROLL-P

System optymalizacji rozkroju skóry: RG Technologies

Rozwiązanie zautomatyzowane wraz z rzutnikiem

 

Electric rotary knife

Elektryczny obrotowy nóż krążkowy

Electric oscillating knife

Pneumatyczny nóż oscylacyjny

Notch Module

wybijak do znaczników

Drill Module

Wybijak do otworów

Magazyn rolek z materiałem wraz z zestawem do rozwijania materiału z rolki AWV-A z napędem centralnym.

transroll-p

Możliwe są również inne rozwiązania w zależności od typu i właściwości materiału.

 

 

bullmer


 
 
 

ul. Tadeusza Regera 61

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron