maszyna do lagowania
układarka
kater jednowarstwowy
Prasa
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
kater jednowarstwowy
maszyny bullmer bullmer Polska części bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer maszyny bullmer

Guma

Guma

Linia produkcyjna do produkcji płytek gumowych z używanych opon, z systemem aparatów i robotów do ładowania i rozładowywania.

 

W pełni automatyczna prasa bramowa do precyzyjnego cięcia płytek tuftowanych z wulkanizowanej gumy wraz z robotami do obracania elementów oraz załadunku i rozładunku maszyny. System kamer do dostosowania cięcia do wzoru wypustek z jednoczesnym wykrywaniem brakujących części.

Linia produkcyjna zawiera:                                                                   

  • Prasa bramowa o sile skrawania 1000 KN z płytą dociskową o wymiarach 1600 x 1050 mm,
  • Automatyczny obród płyty dociskowej i narzędzie do układania wraz z robotem,
  • Dokładne mierzenie dzięki systemowi kamer,
  • Dokładne cięcie,
  • System załadowczy z robotem,
  • Usuwanie odpadów za pomocą stołu z taśmą przesuwną.

 

 

bullmer
  
 
 

ul. Tadeusza Regera 61

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 8182661

info@cut-service.pl

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:


Formularz kontaktowy


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Cut Service Mariusz Gibas" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Tadeusza 1, 43-382 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mapa dojazdu
Pozycjonowanie pozycjonowanie stron